Nasza Loteria

Wielka awaria T-Mobile w Oleśnicy i innych gminach w okolicy Wrocławia

red
Problemy z wykonywaniem połączeń użytkownicy sieci T-Mobile mają od godz. 12. Nie mogą m.in. wykonywać połączeń. T-Mobile nie działa w Oleśnicy, ale i Oławie, Trzebnicy, Bielanach Wrocławskich, Brzegu Dolnym i Sobótce. Awaria objęła też Wrocław.

Z powodu awarii, w wielu miejscach nie można też płacić kartą - w sklepach nie działają bowiem terminale płatnicze.

- Połączenia, SMS, Internet nic kompletnie nic nie działa. Tylko połączenia alarmowe. Resetowania i ręczne zmienienie ustawień nic nie daje - donoszą internauci.

- Jechałam z Biskupina do Leśnicy i przez cale miasto nie mogłam złapać połączenia. Ciągle pojawia się komunikat "Nie można nawiązać połączenia. Spróbuj później" - informuje jedna z użytkowniczek serwisu downdetector.pl.

– Obecnie występują problemy techniczne. Nasi technicy wiedzą o nich i pracują nad ich jak najszybszym usunięciem. Przepraszamy za niedogodności – napisano w komunikacie opublikowanym przez operatora na Facebooku.

Jak dowiedział się portal GazetaWroclawska.pl, awaria dotyczy sieci 2G oraz 3G. Według zapowiedzi T-Mobile, awaria powinna zostać usunięta do godz. 14.30.

od 16 lat
Wideo

Andrzej Duda spotkał się z przedsiębiorcami w Jasionce

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na bierutow.naszemiasto.pl Nasze Miasto