Pogoń Syców zaliczyła wyjazdową porażkę z imienniczką z Cieszkowa

OPRAC.:
Klaudia Kłodnicka
Kacper Michałczyk
W niedzielne popołudnie na boisku w Zdunach rezerwy Pogoni rywalizowały z imienniczką z Cieszkowa.

Po pierwszych, dobrych, 20 minutach sycowianie stracili szybko dwie bramki. Jednak przed samą przerwą przyjezdnym udało się zdobyć bramkę kontaktową. Bezpośrednio z rzutu wolnego strzelił Patryk Stanek. W drugiej połowie po zmianie ustawienia podopieczni Kacpra Michałczyka zdeterminowani ruszyli, aby odwrócić losy spotkania. Niestety gospodarze szybko zdobyli trzecią bramkę po rzucie rożnym. Był to tzw. gwóźdź do trumny, ponieważ w kolejnych minutach goście byli bezradni i wynik nie uległ już zmianie.

Po meczu trener Kacper Michałczyk skomentował:

Przegrywamy z lepszym w tym dniu przeciwnikiem, wiedzieliśmy, że będzie to dla nas ciężki wyjazd. Nie stworzyliśmy sobie praktycznie żadnych klarownych sytuacji. Pozostaje nam uderzyć się w pierś, pracować nad mankamentami na treningu i zdobyć 3 punkty w kolejnym meczu.

3. kolejka klasy B gr. Wrocław III
Pogoń Cieszków - Pogoń II Syców 3:1 (2:1) Bramki: 14., 16. Jakub Krawicki, 54. Tomasz Kaźmierczak; 45. Patryk Stanek.
Pogoń Cieszków: Gabryelczyk M. - Zakowicz, Dorosz D., Krawicki (46. Gabryelczyk T. (70. Patalas)), Marciniak (75. Zubek), Papież, Wiertlewski, Benkiewicz (83. Król), Tomaszewski, Kaźmierczak;
Pogoń II Syców: Szczot Sz. - Stanek (70. Burzyński), Baszak (77. Solarz), Tomczyk, Andruszkiewicz, Bednarek (46. Jarczak), Białek, Szczot O. (70. Ślusarek), Mierzwa (52. Filip), Nowacki (46. Luźniak), Makwoczyński.

Pozostałe mecze: Olimpia Bukowinka - Polonia Grabowno Wielkie 2:1, KS Boguszyce Osiedle - AP Oleśnica 1:2, KS Dziadowa Kłoda - Piast Dobrzeń 3:0 (walkower), Widawa Stradomia - KS Dobroszów 1:2, KS Łazy Wielkie - Grom Szczodrów 2:2, Zenit II Międzybórz (pauza).

1. AP Oleśnica 3 9 9-2
2. KS Dobroszów 3 9 8-4
3. Zenit II Międzybórz 2 6 9-0
4. Olimpia Bukowinka 3 6 4-3
5. Pogoń Cieszków 3 4 6-6
6. KS Dziadowa Kłoda 3 4 8-6
7. Pogoń II Syców 3 4 9-10
8. KS Boguszyce Osiedle 3 3 9-7