Nowy automat ORLEN Paczka w Bierutowie

Materiał informacyjny ORLEN Paczka

Automaty ORLEN Paczka to korzystna metoda dostawy przy zamówieniach internetowych. Pozwalają one na odebranie paczek z produktami o dowolnej porze dnia, przy okazji codziennych czynności, np. zakupów lub odprowadzania dziecka do przedszkola.

Usługa dostawy ORLEN Paczka jest dostępna w wielu popularnych sklepach internetowych, a ich liczba stale rośnie. Można z niej skorzystać m.in. na portalach Allegro, OLX czy też Vinted.

Dlaczego warto skorzystać z usługi ORLEN Paczka w Bierutowie?

ORLEN Paczka cieszy się dużą popularnością, jeśli chodzi o usługi logistyczne. Po pierwsze, wyróżnia się ona atrakcyjną ceną, korzystniejszą niż u wielu innych dostawców działających w tym mieście. Równie ważna jest jednak szybkość dostawy (często jest to nawet 1 dzień roboczy) oraz duża liczba wygodnych w obsłudze automatów, w których można odebrać zamówioną paczkę, zlokalizowanych przy głównych drogach, punktach usługowych i sklepach. Duża część z nich znajduje się ponadto przy stacjach paliw. Z usługi ORLEN Paczka można także skorzystać w punktach odbioru. Dla zapracowanych lub dużo podróżujących osób dodatkową korzyścią jest to, że zamówiony produkt może oczekiwać na odbiór w automacie ORLEN Paczka lub w punkcie partnerskim nawet do 3 dni, zanim zostanie zwrócony do nadawcy. To więcej niż u wielu innych usługodawców. Co więcej, poprzez aplikację ORLEN Paczka można przedłużyć termin odbioru z automatu o dodatkowy 1 dzień. Łącznie zatem paczka może w tym przypadku oczekiwać na odbiór nawet do 4 dni.

Nowy automat ORLEN Paczka w Bierutowie, w lutym 2023 r.

Usługa ORLEN Paczka rozwija się dynamicznie na terenie całego województwa dolnośląskiego, ponieważ tylko w lutym i marcu 2023 r. pojawiło się tutaj 31 nowych automatów paczkowych. 1 z nich został uruchomiony w Bierutowie. W całym województwie dolnośląskim są 132 automaty. Nowo postawiony automat znajduje się na ul. Słowackiego 13a, z prawej strony od wejścia do Sklepu Delikatesy Centrum.

ORLEN Paczka stale poszerza sieć punktów odbioru o nowe lokalizacje (w Dolnośląskim m.in. Wołów, Żarów) oraz zagęszcza sieć w miastach, gdzie jest już obecna (m.in. Wrocław, Legnica, Wałbrzych).

Zapotrzebowanie na automaty paczkowe w Bierutowie stale rośnie, stąd też w przyszłości na pewno pojawią się jeszcze ich inne lokalizacje w tym mieście. Każda zainteresowana współpracą w tym zakresie osoba, może bowiem na tym zarobić. Trzeba tylko spełnić kilka warunków:

- posiadać prawo własności do gruntu,

- oferować miejsce:

* łatwo dostępne i o dużym natężeniu ruchu,

* z przyłączem elektrycznym,

* o powierzchni co najmniej 4m2.

W zamian PKN ORLEN oferuje pokrycie kosztów przygotowania terenu i instalacji elektrycznej oraz załatwienie wszelkich formalności związanych z montażem urządzenia, obsługę przesyłek w automacie paczkowym, a przede wszystkim atrakcyjne warunki czynszu, czyli tzw. dochód pasywny. Jest to zatem doskonały sposób na to, by zwiększyć swoje dochody bez specjalnego wysiłku. Trzeba tylko opracować dobry biznesplany i przedstawić go koncernowi PKN ORLEN. Propozycje nowych lokalizacji automatów paczkowych ORLEN można zgłaszać na stronie internetowej:

https://www.orlenpaczka.pl/zglos-grunt/

ORLEN Paczka poszukuje także osób zainteresowanych prowadzeniem stacjonarnych punktów odbiorczo-nadawczych w Bierutowie. Korzyścią w tym przypadku jest zwiększenie liczby potencjalnych klientów. ORLEN oferuje na początek bezpłatne narzędzia do uruchomienia usługi oraz bogaty pakiet szkoleń wraz ze wsparciem Biura Obsługi Klientów ORLEN Paczki.

https://www.orlenpaczka.pl/zglos-lokal/

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na bierutow.naszemiasto.pl Nasze Miasto