Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Grzegorz Zmarzły będzie nowym szefem ośrodka kultury

kk
Burmistrz Bierutowa Piotr Sawicki powierzy kierowanie kulturą w mieście Grzegorzowi Zmarzłemu

Informacja na ten temat pojawiła się na gminnej stronie. Piotr Sawicki poinformował, że wystąpił do stowarzyszeń o konsultację w sprawie powołania Zmarzłego na stanowisko dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu.

- W związku z terminem zakończenia umowy o pracę dyrektora Ośrodka Kultury i Sportu Pana Adama Urdzeli oraz procedurą powołania nowego dyrektora trwającą 30 dni, w piątek 30.11.2018 r. podjąłem decyzję o jej wszczęciu.
Dzięki temu zapewniona zostanie ciągłość pracy na tym stanowisku po przejściu na emeryturę dotychczasowego dyrektora - poinformował burmistrz.

- Po przeprowadzeniu rozmów w tej sprawie, oraz znając dorobek zawodowy Pana Grzegorza uznałem, że to najlepszy w obecnych warunkach wybór jakiego mogłem dokonać. Jestem przekonany, że objęcie przez niego funkcji dyrektora OKiS w Bierutowie będzie ogromną wartością dodaną dla całej naszej społeczności, w tak ważnych obszarach jak działalność kulturalna i sportowa - kontynuuje Sawicki. - Przed podpisaniem umowy Pan Grzegorz Zmarzły zobowiązany będzie do przedstawienia nowej koncepcji funkcjonowania Ośrodka. Wierzę, że przy zachowaniu wszystkich dobrych punktów aktualnej oferty OKiS-u będzie ona wzbogacona o wiele ciekawych i społecznie oczekiwanych działań i inicjatyw.

Pan Grzegorz jest wieloletnim animatorem kultury, członkiem zespołu Bierutowianie Bis (na zdjęciu pierwszy z lewej)

od 7 lat
Wideo

Protesty rolników pod Toruniem

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na bierutow.naszemiasto.pl Nasze Miasto