Mecz na szczycie nie dla Lotnika, Solniki z kolejną porażką

Adam Besz
W A-klasowych bojach wicelider Lotnik Twardogóra podejmował u siebie lidera Barycz Sułów, a Widawa II Solniki Małe pojechała do Pasikurowic.

Twardogórzanie przegrali to spotkanie 0:3. Już po niespełna siedmiu minutach gry gospodarze musieli odrabiać straty, których się nie udało, bo w 19 minucie goście z Sułowa podwyższyli prowadzenie. Wynik obecny lider grupy II ustalił na dziesięć minut przed zakończeniem pojdeynku. W najbliżej kolejce Lotnik, który po tej przegranej traci cztery „kroki” do lidera na wyjeździe zagra z Baryczą Milicz.

Lotnik: Larwiński – Stępień, Wlzało, Skorupa, Z.Rusiecki(62' J.Rusiecki), Matysiak, Lotka, Leszczyński, Jasek(83' Ławniczak), Grzesiak, Fajkowski.

Solniki znów na piątkę
Druga drużyna bierutowskiej Widawy udała się do Pasikurowic, gdzie miejscowa Iskra zaaplikowała solniczanom pięć bramek. Ofensywa podopiecznych Mariusza Karakuły nie była wstanie przebić się przez obronę gospodarzy, przez co nie udało się zdobyć choćby honorowego trafienia. Niezmiennie Widawa II Solniki Małe jest ostatnia w tabeli. Teraz zagra u siebie z KS-em Dobroszów.

Widawa II: Patryk Bęben – Przemysław Bęben(70' Świątek), Doliński, Czyż, Mogiełka(84' Kowal), Krupiński, Paluszek, Chirowski, Paszkowski, Połap(51' Zięba), Maliga(46' Magiera).